Mikado Hirameki X-tra Light Spin

Mikado Hirameki X-tra Light Spin opinie

Mikado Hirameki X-tra Light Spin opinie

Seria wysokiej klasy spinningów, charakteryzująca się świetnym stosunkiem ceny do jakości, ciekawym, nowoczesnym designem i uniwersalnością.

Modele X-TraLight Spin i Light Spin

świetnie sprawdzą się do połowu okoni i szczupaków na finezyjne przynęty- gumy, woblery i obrotówki w najmniejszych rozmiarach. Cięższe Medium i Heavy Spin zostały zaprojektowania do łowienia większych drapieżników, szczupaków i sandaczy na praktycznie wszystkie popularne przynęty. Blanki na wysoko modułowym włóknie węglowym (24 ton) są czułe i mocne, a przelotki SiC doskonale współpracują zarówno z żyłką, jak i plecionką. Całości dopełnia eleganckie połącznie mielonego korka z twardą pianką na uchwycie.

Długość – 240cm

Masa – 113g

Liczba sekcji – 2

Długość transportowa – 123cm

Ciężar wyrzutu – do 8g


Mikado Hirameki X-tra Light Spin opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓

5 thoughts on “Mikado Hirameki X-tra Light Spin

  1. Kijek pracuje super może ma ciut małe przelotki i przy plecionce jest wrażenie że chamują i żuty nie są tak dalekie. Generalnie Ok.

  2. Mam ten model od niedawna ale troche krotszy 2m i jestem bardzo zadowolony, biorac pod uwage smieszne pieniadze jakie kosztuje to nie ma sie do czego doczepień, super do dropsa,bocznego troka i mikro jigow, słyszałem, że trzeba uważać na łamiącą się szczytówkę.

  3. Mam go, poszła mi szczytowka , obecnie jest w naprawie, niestety problem z reklamacja…lepiej dodać 100 zł i kupić coś lepszego.

Comments are closed.