Jaxon Monolith XT Method Feeder

Jaxon Monolith XT Method Feeder opinie

Jaxon Monolith XT Method Feeder opinie

Jaxon Monolith

Blanki MONOLITH XT powstały przy wykorzystaniu zaawansowanej, nowoczesnej technologii „Multi Modulus” związanej z zastosowaniem różnych modułów włókien grafitowych C24T, C30T i C36T. Inne zadania stoją przed konstruktorem podczas projektowania dolnika, jeszcze inne przy tworzeniu elementu szczytowego. Kluczowe znaczenie ma odpowiednie, optymalne dobranie materiału i średnicy blanków oraz czysto wędkarska wiedza związana z przeznaczeniem i zadaniami stojącymi przed wędziskiem. W serii MONOLITH XT wszystkie wędziska cechuje relatywnie mała średnica poszczególnych elementów, niska waga, a jednocześnie potężna moc i dynamika.

Wszystkie blanki tej serii zostały uzbrojone w niezawodne przelotki klasy SIC-ZIRCONIA i nowoczesne uchwyty do kołowrotków. Zwracamy uwagę na nowoczesny design i starannie dopracowane wszystkie, nawet najdrobniejsze detale wędki.

Na rynku mamy dostępne modele:
300/60g
330/60 g
360/60g
W komplecie 3 szczytówki drgające wykonane z włókna węglowego.


Jaxon Monolith XT Method Feeder opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓

7 thoughts on “Jaxon Monolith XT Method Feeder

  1. Nie będę się rozpisywał bo mi się nie chce dla mnie hujnia i zdania nie zmienię chcecie dobry sprzęt DAIWA i cześć.

  2. Jak za te pieniądze to przyzwoity kij. Chociaż wszystko zależy jaką metodą będziesz łowił i czy będzie potrzeba rzutów powyżej 70-80 m.

  3. Łowiłem nim w w tym sezonie szybkiee karpie na komercji 2 – 4 kg jak na razie dawał rade. Nie wiem jak z większą wagą.

Comments are closed.