Łowisko Pogalewo

Łowisko Pogalewo

Polska/dolnoslaskie

Zdjęcia wędkarzy

Łowisko komercyjne Pogalewo to staw o powierzchni 3,5ha. Linia brzegowa jest bardzo urozmaicona co daje sporo możliwości połowu. Występują tu bardzo różne gatunki roślinności wodnej. Dno zbiornika waha się od 1,5m w strefie przybrzeżnej, okolicach trzcinowisk i wysepek do 8m na środku zbiornika. Średnia głębokość wynosi 3-4m. Woda jest przepływowa i stosunkowo głęboka co daje znakomite warunki dla tutejszych ryb.
Od 2011 roku łowisko jest przez nas systematycznie zarybiany dużymi karpiami i amurami. Najwieksze wpuszczone przez nas karpie i amury miały 20-27kg.

Łowisko jest stale zarybiane rybami w granicach 20kg. W zbiorniku pływa już 7 karpi i 11 amurów o masie przekraczającej 20kg.
Łącznie w łowisku pływa okolo 600 karpi i 350 amurów. Takie zagęszczenie dużych ryb na akwenie o powierzchni 3,5ha gwarantuje łatwe namierzenie i złowienie ryb nawet tym mniej doświadczonym.
Do wędkowania wydzielonych zostało tylko 5 dwuosobowych stanowisk co daje sporo przestrzeni i poczucie komfortu. Zasięg każdego stanowiska został zaznaczony na wodzie stałymi markerami. Na każdym stanowisku znajduję się obszerna mata karpiowa oraz trójnóg do ważenia ryb.

Doba trwa od godziny 12 do godziny 12 dnia następnego.

Każda rezerwacja musi zostać w całości opłacona najpóźniej 30 dni przed przyjazdem.

W przypadku braku wpłaty na 30 dni przed terminem rezerwacja automatycznie zostanie anulowana.
Łowisko komercyjne – wędkujący nie musi posiadać karty wędkarskiej.


Ryby w łowisku:

Karp, Amur, Jesiotr

 


Cennik:

Licencja dobowa – 70zł/osoba

Domek doba – 70zł (za cały)


Godziny otwarcia:

24H

 


Inne Atrakcje:

Nieopodal Pub, Restauracja

 


Kontakt

Pogalewo Wielkie

Tel.: 603 534 653

http://lowiskopogalewo.pl

Blisko: Wrocław, Lubin

Oceń łowisko i pozostaw komentarz

One thought on “Łowisko Pogalewo

Comments are closed.