Łowisko Jarosławki

Polska/zachodniopomorskie

Zdjęcia wędkarzy

Łowisko komercyjne w Jarosławkach znajduje się ok. 6km od miejscowości Maszewo w województwie zachodniopomorskim. W łowisku najczęściej możemy liczyć na brania karpi i amurów dochodzące do 30kg. Obiekt podzielony jest na łowisko profesjonalne oraz inne małe łowiska.

Główny akwen łowiska ma 10ha. Głębokość zmienia się od 2m w części północnej do ok.3m w części południowej przy grobli. Na dnie zalega niewielka warstwa mułu brzegi w znacznej części porośnięte są trzcinami itp. Zbiornik ma prostą linie brzegową, jedynie na zachodnim brzegu w połowie łowiska znajduje się niewielka zatoka. Zbiornik ten tworzy prostokąt o wymiarach 200m. szerokości i 500m. długości. Na brzegu przygotowanych jest 44 stanowisk wędkarskich [wiaty], a dla wędkarzy ceniących wygodę, także przyczepy kempingowe i domki letniskowe. Na obiekcie przygotowany specjalnie dla wędkarzy: sklep spożywczo-wędkarski, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędny asortyment wędkarski [zestawy karpiowe, kulki proteinowe, robaki itp.] Na wielu stanowiskach postawione są kampingi, a na pozostałych drewniane budki chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem. Przy każdym stanowisku porozstawiane są stoliki i ławki.

W obiekcie funkcjonuje również: łowisko pstrągowe oraz łowisko sumowe. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie internetowej łowiska. Na łowisku nie jest wymagana karta wędkarska.

 


Ryby w łowisku:

Karp, amur, lin, karaś, okoń, pstrąg, szczupak, jesiotr, sandacz, sum

 


Cennik:

Patrz cennik na stronie łowiska

 


Godziny otwarcia:

W sezonie 24 h/ dobe

 


Inne Atrakcje:

 


Kontakt:

Jarosławki 13, 72-130 Jarosławki 

Tel.:  604 370 565

http://www.jaroslawki.pl/

https://www.facebook.com/%C5%81owisko-Jaros%C5%82awkiOceń łowisko i pozostaw komentarz

One thought on “Łowisko Jarosławki

Comments are closed.