Petzl Tikka RXP

Petzl Tikka RXP opinie
Petzl Tikka RXP opinie

Tikka RXP to funkcjonalna czołówka marki Petzl stworzona z myślą o entuzjastach dynamicznych aktywności outdoorowych. Specjalna konstrukcja gumki zapewnia jeszcze lepsze przyleganie do głowy, sprawiając, że latarka nie przesuwa się nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Technologia Reactive Lighting automatycznie dostosowuje rodzaj wiązki światła i jego moc dzięki wbudowanemu czujnikowi. Wytrzymały akumulator litowo-jonowy posiada niezwykłą wydajność w niskich temperaturach.
Innowacyjna latarka czołowa Petzl Tikka RXP zaprojektowana specjalnie dla uprawiania sportów ekstremalnych. Latarka o doskonałym zasięgu 110 m, posiada także czerwone pulsujące światło gwarantujące widoczność nocą. Technologia Reactive Lighting automatycznie reguluje wiązkę światła w zależności od warunków zewnętrznych.

Właściwości:
– możliwość personalizacji oświetlenia przez program OS – www.petzl.com/OS
– 2 przyciski ułatwiają wybór rodzaju (Reactive Lighting lub stały) i poziomu oświetlenia (Max Power, Standard, Max Autonomy)
– zasilanie: akumulator litowo-jonowy 1800 mAh (dołączony do zestawu) – ładowanie przez wtyczkę micro USB – czas życia – 300 cykli ładowań (później pojemność spada o 30% w stosunku do początkowej)
– elastyczna opaska z dwupasmową częścią tylną zapewnia idealne dopasowanie do głowy zwłaszcza podczas intensywnych aktywności
– funkcja Lock chroni przed przypadkowym włączeniem w czasie transportu czy przechowywania
– maksymalna ilość światła – 215 lumenów
– dyskretne, czerwone światło
3 poziomy oświetlenia (zarówno w trybie Reactive, jak i Constant):
– MAX POWER – priorytet na moc światła
– STANDARD – zrównoważony (moc/czas świecenia)
– MAX AUTONOMY – priorytet na czas świecenia
Wodoodporność: IPX4
Kabel: USB 30 cm
Waga: 115 g
Certyfikacja: CE


Petzl Tikka RXP opinie


Przeczytaj opinie użytkowników

↓ ↓ ↓

6 thoughts on “Petzl Tikka RXP

  1. Użytkuję Petzl Tikka rxp i trochę wkurza mnie tryb dostosowania wiązki światła do widoczności na dworzu,wystarczy powydychać parę z ust i też reaguje,natomiast Petzl Myo Xp ale wersja Belt i na kablu który nie jest odłączany od zasobnika(są wersje z możliwością odpięcia ale po uju) wada,żre baterie.

  2. Latarka z wysokiej półki, świetna jakość wykonania. Świetna na ryby, w góry jak i do warsztatu też się nada 😀

  3. Petzl myo rxp mam od trzech lat i sprawdza się w każdych warunkach. Była zemną na Elbrusie i dała radę. Polecam, nocne zasiadki karpiowe przy tej lampce to bajka

  4. Ja osobiście nie narzekam na tikkę rxp, chociaż rzeczywiście zimą czujnik światła trochę wariuje przy wydychaniu znacznych ilości pary z ust – wtedy przełączam na tryb stały.

Comments are closed.