Łowisko O.R.W. Spinning

Łowisko O.R.W. Spinning

Polska/malopolskie

Zdjęcia wędkarzy

Łowisko powstało w 2007 roku jako propozycja dla wędkarzy preferujących połowy ryb typu karp, karaś, lin czy sum. Z pięciu stawów będących typowymi wyrobiskami pożwirowymi do tej pory oddaliśmy do dyspozycji gości trzy, każdy o powierzchni ok. 3 Ha lecz o nieco innym charakterze.

Staw nr 2: Łowisko dla wędkarzy mniej doświadczonych. Dominują ryby o wadze do 2 Kg. Wśród gatunków przeważa karp, karaś, pstrąg tęczowy, płoć. Nieco mniej jest jazia, lina , okonia i szczupaka. Staw jest ubogi w roślinność podwodną a średnia głębokość wynosi 3,5 metra. Dno równe o podłożu żwirowym.

Staw nr 3: To staw z obsadą głównie ryb dużych. Regularnie zarybiany jest karpiami o wadze pomiędzy 5,5Kg a 16 Kg oraz sporymi karasiami. Znajduje się też w nim znaczna ilość sumów o długościach pomiędzy 75 a 150 cm. Ponadto złowić można szczupaka oraz lina. Staw o zróżnicowanej głębokości (od 1,5 do 10 metrów, średnio 4,5m). Podłoże żwirowe w części mocno porośnięte roślinnością podwodną.

Staw nr 4: To staw najstarszy i najbardziej „dziki”. Dominuje w nim karaś, okoń i duży karp. Znajdują się w nim także sumy, liny, płocie oraz jazie. Średnia głębokość to 3 metry. Dno żwirowe w znacznej części mocno porośnięte roślinnością podwodną.

Wędkowanie odbywa się na zasadach “no kill” (złów i wypuść).

Łowisko komercyjne – nie jest wymagana karta wędkarska.

Do sprzedaży dopuszczamy jedynie ryby o wadze nie przekraczającej 3 Kg złowione na stawie nr 2.


Ryby w łowisku:

Karp, karaś, pstrąg tęczowy, płoć, jaź,  lin, sum, szczupak, okoń

 


Cennik:

Wędkowanie całosezonowe od 370zł do 470zł

Wędkowanie całodniowe 40zł

Wędkowanie przez pół dnia 25zł

 


Godziny otwarcia:

maj-wrzesień

8.00 do zmierzchu

 


Inne Atrakcje:

Domek nad stawem

 


Kontakt

ORW Spinning

Tel.:  609 809 006

http://orwspinning.pl/

Blisko; Nowy Targ, Zakopane

Oceń łowisko i pozostaw komentarz

One thought on “Łowisko O.R.W. Spinning

Comments are closed.